AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ

Vítá Vás....Starter Servis, váš autoelektrospecialista

1. Otevírací doba PRAHA
  Náchodská 2462/65a
Pondělí - Pátek
193 00, PRAHA 9 –
8.00 – 17.00 hod.
Horní Počernice
 
2. Odborný personál Je neustále seznamován s novinkami v oblasti autoelektriky, pracuje s materiály dodanými přímo od výrobců a bude Vám nápomocen při vašich objednávkách.
3. Dodávky zboží Naše firma zavedla pro mimopražské zákazníky službu zasílání objednaného zboží pomocí zásilkových služeb (PPL, ČD- Kurýr a službou EMS České Pošty). Objednané zboží odesíláme denně, dodací lhůta zásilek je do 24 hodin. Pražským zákazníkům nabízíme vyzvednutí agregátů na opravu a rozvoz zboží na určené místo několikrát denně.

4. Vybavení dílny Naše firma v zájmu dodržení nejvyšší kvality repasovaných celků využívá letitých zkušeností v oboru a moderní technologie. Pracuje na modernějších strojích a zařízeních.

5. Stálost cen Firma AES VACHTA s.r.o. má systém pevných cen a rabatů.

6. Skladové zásoby Optimální skladové zásoby jsou v pravidelných intervalech doplňovány a rozšiřovány dle požadavků našich zákazníků.

7. Kvalita Naše zboží splňuje nejnáročnější požadavky automobilového průmyslu i trhu s náhradními díly.

8. Záruka Většinu reklamací řešíme výměnným způsobem, záruční doba našeho sortimentu je často mnohem delší, než předepisuje obchodní zákoník.

9. Péče o zákazníka Naši zákazníci jsou pravidelně seznamováni s novinkami v našem sortimentu, pravidelně zásobováni aktuálními katalogy a prodejně reklamním materiálem.

10. Poradenská činnost Pro správnou orientaci v katalozích našeho sortimentu jsou naši zákazníci pravidelně informováni. V případě potřeby lze navrhnout optimální skladové zásoby.

SLEVY!

Výrazné slevy poskytujeme již při první objednávce, stačí pouze předložit kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku - získáte tak základní slevu ve výši deseti a více procent z maloobchodní ceny. Pro stálé zákazníky je připraven systém dalších výrazných slev.

: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447